Mirësevini / Welcome / Hoşgeldiniz

Na Telefononi
038 500 601

7-24 Në Shërbimin Tuaj

Dërgoni Një Email
info@milleniumhospitals.com

Shërbimet tona

Ne punojmë që t'ju ofrojmë shërbimet më të mira

icon

Check-up

Eshtë e vlefshme ti ruani vlerat e shendetit para se semundeni.Me shërbimin e kontrollave të hershme Check Up ne kujdesëmi për shëndetin e juaj për të keni një të ardhme të shëndetshem.

icon

NDIHMA E SHPEJT / EMERGJENCA

Spitali ynë është në shërbimin 24h pa nderprerë duke pas parasysh shëbimet e mjekëve kujdestar në reparte te caktuar edhe gjatë natës.Me shëbime Ambulantive jemi ne gadishmëri per nderhyrje në vend ndodhje.???

icon

KIRURGJIA E PERGJITHSHME

Me departamente te gatshme me standarde të lartë bëjmë ndërhyrje laparoskopike dhe nderhyrje kirurgjike, me anestezion lokal, anestezion spinal si dhe me anestezion te pergjithshëm.

icon

KIRURGJIA KARDIOVASKULARE

Gjatë viteve të tera me ekip profesional ne departamentin e kardiologjisë i kemi mundesuar te fitojnë shëndetin pacientët tonë.

icon

ORTOPEDIA

Vazhdojmë te japim sherbim me ekip profesional per te dhënë levizje jetes së tyre duke shëruar cdo lloj sëmundje te nyjeve , boshtit kurizor dhe gjith semundjeve te eshrave.

icon

KIRURGJIA PLASTIKE DHE ESTETIKE

Për të gjitha cregullimet dhe devijimet në trupin tuaj ekipa jonë profesional ofron shërbim dhe zgjidhje për dukjen e trupit dhe bukurisë tuaj.

mjekët tanë

me ekspertët tanë më të mirë 7x24 me ju

photo

Asc. Prof. Dr. Gökçe Şirin

Kirurg Kardiovaskular

photo

Dr. Enis Grbovic

Kardiolog

photo

Dr. Rexhep Gjyliqi

Anesteziolog

photo

Dr. Taulant Sadriu

Spec. i Kardiologjisë

photo

Dr. Sci. Agim Sharku

Kirurg i Përgjithshëm

photo

Dr. Amir Vejseli

Ortoped

photo

Dr. Arben Bajraktari

Ortoped

photo

Dr. Damir Haxhitasimi

Anesthesiologist

photo

Dr. Mentor Alimusaj

Anesthesiologist

photo

Dr. Vigan Mahmutaj

Specializant i Kardiologjise

photo

Prof. Dr. Faik Hima

Profesor i Kardiologjisë

photo

Dr. Arlind Batalli

Kardiolog

photo

Dr. Ismajl Avdimetaj

Kardiolog

photo

Dr. Zeqe Kuqi

Kardiolog

photo

Dr. Artan Ahmeti

Kardiolog

photo

Dr. Banush Gashi

Kardiolog

photo

Dr. Edmond Haliti

Kardiolog

photo

Dr. Sali Shala

Specializant i Kardiologjise

photo

Dr. Fisnik Hima

Kardiolog

photo

Asc. Prof. Dr. Uğur Gözalan

Kirurg i Përgjithshëm

photo

Prof. Dr. Murat Gençbay

Kardiyoloji Profesörü

quotes

E falenderoj doktorin i cili me ka operuar dhe jam shum i knaqur me punen e tina dhe stafin e keti menagjmendi. Rifat Janova

Rifat Janova

quotes

Phasellus blandit ultrices magna, non imperdiet nisl finibus sed.Quisque ut libero tortor.Donec ultrices dolor eu sagittis molestie. Phasellus tempor pulvinar sapien a aliquet. Fusce
sollicitudin justo sed imperdiet.Curabitur aliquet lobortis quam, ac mattis odio volutpat fermentum congue egestas.

Alan Jecobs

jecobs Group

quotes

Phasellus blandit ultrices magna, non imperdiet nisl finibus sed.Quisque ut libero tortor.Donec ultrices dolor eu sagittis molestie. Phasellus tempor pulvinar sapien a aliquet. Fusce
sollicitudin justo sed imperdiet.Curabitur aliquet lobortis quam, ac mattis odio volutpat fermentum congue egestas.

Alan Jecobs

jecobs Group

quotes

Phasellus blandit ultrices magna, non imperdiet nisl finibus sed.Quisque ut libero tortor.Donec ultrices dolor eu sagittis molestie. Phasellus tempor pulvinar sapien a aliquet. Fusce
sollicitudin justo sed imperdiet.Curabitur aliquet lobortis quam, ac mattis odio volutpat fermentum congue egestas.

Alan Jecobs

jecobs Group

icon

7-24 Në Shërbimin Tuaj

icon

Staf i Gatshëm Në Çdo Kohë

icon

Regjistrim Online

icon

Ndihma Emergjente